1 квітня
|
Ланова Людмила Олександрівна
|
заступник начальника організаційно-контрольного відділу
|
1 квітня
|
Суходольська Ірма Василівна
|
прокурор відділу наглядової діяльності при проведенні досудового розслідування
в органах прокуратури
|
2 квітня
|
Боднар Михайло Михайлович
|
старший прокурор прокуратури Овідіопольського району
|
2 квітня
|
Дзебко Едуард Григорович
|
Ізмаїльський міжрайонний прокурор
|
2 квітня
|
Лященко Антон Віталійович
|
старший прокурор прокуратури Суворовського району м.Одеси
|
2 квітня
|
Довгальов Ігор Валерійович
|
слідчий прокуратури Овідіопольського району
|
4 квітня
|
Вайнбранд Вячеслав Львович
|
прокурор прокуратури Суворовського району м.Одеси
|
4 квітня
|
Порошенко Віктор Аркадійович
|
прокурор прокуратури Ширяївського району
|
5 квітня
|
Згурський Сергій Вікторович
|
старший прокурор відділу захисту конституційних прав і свобод громадян та інтересів держави
|
6 квітня
|
Корнишев Ігор Леонідович
|
прокурор відділу участі прокурорів у розгляді справ апеляційним судом Одеської області
|
6 квітня
|
Давиденко Олександр Олександрович
|
прокурор прокуратури Комінтернівського району
|
6 квітня
|
Каражеляско Андрій Володимирович
|
старший прокурор відділу участі прокурорів у розгляді справ апеляційним судом Одеської області
|
6 квітня
|
Різой Костянтин Євгенович
|
старший прокурор прокуратури Суворовського району м.Одеси
|
6 квітня
|
Суботін Денис Васильович
|
прокурор прокуратури Овідіопольського району
|
6 квітня
|
Приймаченко Наталія Олександрівна
|
прокурор прокуратури м.Одеси
|
7 квітня
|
Попов Олексій Сергійович
|
прокурор відділу приймання, опрацювання та аналізу оперативної інформації
|
7 квітня
|
Михеєва Катерина Вікторівна
|
прокурор Чорноморської прокуратури з нагляду
за додержанням законів
у транспортній сфері
|
7 квітня
|
Чернишов Олександр Сергійович
|
слідчий прокуратури Тарутинського району
|
8 квітня
|
Кузнецов Сергій Вікторович
|
заступник Котовського міжрайонного прокурора
|
8 квітня
|
Гордієнко Микола Анатолійович
|
старший слідчий слідчого відділу
|
9 квітня
|
Ільницька Любов Павлівна
|
старший прокурор відділу захисту інтересів громадян та держави при виконанні судових рішень
|
10 квітня
|
Полонський Дмитро Ігорович
|
прокурор прокуратури Овідіопольського району
|
10 квітня
|
Колесник В'ячеслав Леонідович
|
старший прокурор прокуратури Роздільнянського району
|
11 квітня
|
Романець Юлія Василівна
|
старший прокурор відділу участі прокурорів у розгляді справ апеляційним судом Одеської області
|
11 квітня
|
Самборський Олександр Петрович
|
прокурор прокуратури Суворовського району м.Одеси
|
13 квітня
|
Артемчук Юлія Анатоліївна
|
старший прокурор прокуратури Приморського району м. Одеси
|
15 квітня
|
Колбас Сергій Анатолійович
|
прокурор прокуратури Комінтернівського району
|
15 квітня
|
Клименко Олексій Анатолійович
|
начальник відділу захисту інтересів громадян та держави при виконанні судових рішень
|
16 квітня
|
Нікітін Юрій Миколайович
|
прокурор Біляївської міжрайонної прокуратури
|
16 квітня
|
Останіна Ірина Володимирівна
|
старший прокурор прокуратури Малиновського району м.Одеси
|
16 квітня
|
Бролінський Роман Олександрович
|
прокурор прокуратури Татарбунарського району
|
17 квітня
|
Богомолов Григорій Юрійович
|
прокурор Біляївської міжрайонної прокуратури
|
17 квітня
|
Токарчук Альона Ігорівна
|
прокурор Котовської міжрайонної прокуратури
|
18 квітня
|
Маричева Ольга Григорівна
|
старший прокурор прокуратури Овідіопольського району
|
18 квітня
|
Котормус Сергій Петрович
|
прокурор відділу здійснення процесуального керівництва досудовим розслідуванням
у кримінальних провадженнях слідчих слідчого відділу
|
19 квітня
|
Ліщишин Петро Вікторович
|
перший заступник прокурора Одеської області
|
19 квітня
|
Літвак Олег Михайлович
|
старший прокурор прокуратури Київського району м. Одеси
|
19 квітня
|
Шивцов Олександр Михайлович
|
старший прокурор прокуратури Роздільнянського району
|
20 квітня
|
Тодоров Анатолій Іванович
|
начальник відділу представництва інтересів громадян і держави в судах прокуратури м.Одеси
|
20 квітня
|
Бойченко Катерина Олександрівна
|
прокурор прокуратури Кілійського району
|
21 квітня
|
Макарченко Дмитро Сергійович
|
старший слідчий Білгород-Дністровської міжрайонної прокуратури
|
21 квітня
|
Тунік Віталій Миколайович
|
старший прокурор прокуратури Київського району м. Одеси
|
21 квітня
|
Соловйов Костянтин Валерійович
|
старший прокурор Котовської міжрайонної прокуратури
|
22 квітня
|
Проніна Тетяна Борисівна
|
прокурор відділу організації участі прокурорів
у кримінальному провадженні
|
22 квітня
|
Тубичко Юрій Миколайович
|
прокурор відділу нагляду за додержанням законів органами СБУ, державної митної служби та державної прикордонної служби
|
22 квітня
|
Кузьмичов Володимир Геннадійович
|
слідчий в особливо важливих справах відділу розслідування корупційних кримінальних правопорушень
|
22 квітня
|
Фєтєско Володимир Олексійович
|
прокурор прокуратури Татарбунарського району
|
22 квітня
|
Прищепко Сергій Сергійович
|
прокурор прокуратури Любашівського району
|
23 квітня
|
Іванченко Сергій Олександрович
|
начальник відділу нагляду
за додержанням законів
при провадженні оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства
|
24 квітня
|
Левицький Олег Анатолійович
|
заступник прокурора Київського району м.Одеси
|
24 квітня
|
Стоянов Костянтин Степанович
|
прокурор відділу нагляду за додержанням законів органами СБУ, державної митної служби та державної прикордонної служби
|
24 квітня
|
Станченко Костянтин Володимирович
|
прокурор прокуратури м.Іллічівська
|
24 квітня
|
Сороченко Олексій Сергійович
|
старший прокурор прокуратури Малиновського району м. Одеси
|
24 квітня
|
Нікіфоров Олександр Васильович
|
прокурор прокуратури Малиновського району м.Одеси
|
26 квітня
|
Малєєв Юрій Миколайович
|
старший прокурор Біляївської міжрайонної прокуратури
|
27 квітня
|
Аблова Юлія Юріївна
|
старший прокурор прокуратури Приморського району м.Одеси
|
27 квітня
|
Лещенко Анна Віталіївна
|
стажист на посаді старшого прокурора прокуратури Балтського району
|
28 квітня
|
Євглевська Зінаїда Василівна
|
старший прокурор Біляївської міжрайонної прокуратури
|
28 квітня
|
Іванов Валерій Васильович
|
слідчий прокуратури Ренійського району
|
28 квітня
|
Заперченко Віталій Сергійович
|
прокурор Комінтернівського району
|
28 квітня
|
Євчук Тетяна Володимирівна
|
старший прокурор прокуратури м.Одеси
|
28 квітня
|
Зайков Дмитро Борисович
|
старший прокурор прокуратури Київського району м. Одеси
|
28 квітня
|
Шумко Тетяна Володимирівна
|
прокурор відділу захисту прав і свобод дітей
|
28 квітня
|
Каширін Олексій Андрійович
|
прокурор відділу захисту інтересів громадян і держави
у сфері земельних відносин
|
28 квітня
|
Іванов Сергій Ігорович
|
старший прокурор прокуратури Київського району м. Одеси
|
29 квітня
|
Стадник Олександр Іванович
|
прокурор прокуратури Роздільнянського району
|
30 квітня
|
Коваленко Анатолій Іванович
|
начальник відділу організації представництва
|
30 квітня
|
Ярошенко Наталія Володимирівна
|
прокурор Одеської прокуратури з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері
|