16.05.2016

Слідчі прокуратури Одещини повідомили про підозру колишньому проректору університету у розтраті 260 тис грн та замаху на розтрату 2,3 млн грн

-

             Прокуратурою Одеської області розслідується кримінальне провадження за ч. 4 ст. 191, ч. 2 ст. 15, ч. 5 ст. 191 КК України (привласнення, розтрата майна у великих розмірах або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем; замах на розтрату майна в особливо великих розмірах).
Сьогодні, 16 травня, слідчі прокуратури повідомили про підозру колишнього проректора Одеського державного університету внутрішніх справ.
Розслідуванням установлено, що протягом 2011-2013 років між навчальним закладом та двома підрядними підприємствами укладено договори на виконання будівельних робіт.
Так, підозрюваний розтратив бюджетні кошти у сумі близько 260 тис грн, виділені на ремонт навчальних корпусів університету по пров. Сабанський, вулицях Чорноморського козацтва, Отамана Головатого, Успенська та Канатна в Одесі. Фактично ремонтні роботи велись не в повному обсязі, а на деяких об’єктах не виконувались взагалі.
Крім того, на підставі підписаних колишнім посадовцем документів на рахунки підприємств повинно було перерахуватися майже 2,3 млн грн.
Досудове розслідування триває.
 
Прес-служба прокуратури Одеської області
кількість переглядів: 2499