Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
17.05.2017

Правоохоронці розпочали спеціальне досудове розслідування щодо одного з фігурантів «справи 2 травня»

-

Прокуратура Одеської області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактами масових заворушень із застосуванням зброї, які супроводжувалися насильством над особами, знищенням майна 02 травня 2014 року в м. Одесі.

Судом надано дозвіл та наразі триває спеціальне (заочне) досудове розслідування, яке здійснюють слідчі Управління СБУ в Одеській області, щодо колишнього військовослужбовця, причетного до трагічних подій.

За даними слідства вказаний чоловік  у змові з іншими особами 2 травня 2014 року займався підбурюванням та наполягав на необхідності штурму і зведення штабу та барикад у середині адміністративної будинку Профспілок, силових протистоянь з проукраїнськими активістам, які у цей час прямували на Куликове поле.

Крім того фігурант «справи 2 травня» підозрюється в діяльності, спрямованій на дестабілізацію ситуації в регіоні, вчинення терористичних актів. У змові з іншими особами чоловік займався спостереженням та фіксацією інформації про приміщення осередків політичних партій, блокпостів, автозаправок з метою подальшого їх знищення. Також вказані особи незаконно скуповували зброю та боєприпаси для скоєння злочинів.

         Підозрюваний перебуває у розшуку.

       Найближчим часом обвинувальний акт щодо нього за результатами спеціального (заочного) досудового розслідування буде скеровано до суду для розгляду по суті.

 

         Прес-служба прокуратури Одеської області

кількість переглядів: 2835