14.09.2018

Прокуратура: апеляційний суд підтвердив законність вироку вбивці міліціонера у Лиманському районі

-

   Апеляційний суд залишив у силі вирок суду першої інстанції, яким чоловіка визнано винним в умисному вбивстві.

    Обвинувачення у суді підтримували прокурори органів прокуратури Одещини.

    Судом присяжних мешканця с. Красносілки засуджено до довічного позбавлення волі за вбивство співробітника міліції під час виконання ним службових обов’язків.

     У серпні 2015 року дільничний інспектор прийшов до будинку поспілкуватися з жінкою, яка звернулася із заявою про погрози розправи та сімейне насилля.

   На порозі будинку його зустрів нетверезий господар. Враховуючи посаду правоохоронця, вони були раніше знайомі.

    Міліціонера запросили на кухню. Поки дільничний опитував дружину, чоловік раптово схопив кухонного ножа та вдарив міліціонера у шию. Це поранення стало смертельним для співробітника правоохоронного органу, він помер на руках у лікарів.

    Слід зазначити, що на початку судового розгляду вбивця заявив про бажання розглядати його справу судом присяжних, та це, як би він не планував, жодним чином не вплинуло на пом’якшення вироку. Оскільки прокурором його провину у жорсткому вбивстві правоохоронця при виконанні обов’язків доведено у повному обсязі.

    Більш того законність рішення суду присяжних про довічне ув’язнення підтверджена апеляційним судом, а вимоги сторони захисту залишено без задоволення.

 

     Прес-служба прокуратури Одеської області

 

кількість переглядів: 350