27.11.2015

За клопотанням прокуратури Одещини взято під варту співробітників управління Західно-Чорноморської рибоохорони, підозрюваних у хабарництві та зберіганні боєприпасів (ФОТО)

-

За клопотанням прокуратури області двом підозрюваним в отриманні неправомірної вигоди співробітникам управління Західно-Чорноморського басейнового управління охорони, використання, відновлення водних біоресурсів та регулювання рибальства обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. 
Так, судом визначено розмір застави керівнику одного з відділів – 1,5 млн грн, а посадовій особі управління більш ніж 1 млн грн.
Крім того, ще одному підозрюваному співробітнику, у якого в ході обшуку знайдено гранати та тротилові шашки, обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з визначенням застави у сумі 500 тис грн.
Нагадаємо, 23 листопада, слідчі прокуратури «на гарячому» затримали керівника відділу на черговому хабарі у 42 тис грн та посадову особу вказаного управління під час отримання 7 тис грн вигоди від підприємця. 
За неправомірну вигоду правоохоронці повинні були не вживати заходи адміністративного та кримінального реагування на порушення правил рибальства при використанні заборонених засобів вилову та вилов біоресурсів у забороненому місці. 
Досудове розслідування триває. 
 

Прес-служба прокуратури Одеської області

 

кількість переглядів: 2416