28.08.2018

Прокуратура повернула державі із незаконної власності комплекс комбінату хлібопродуктів в Одесі вартістю майже 270 млн грн

-

  Господарським судом задоволено позов прокуратури Одещини в інтересах держави до відповідачів - публічного акціонерного товариства та приватного нотаріуса.

  Позовні вимоги полягали у визнанні права власності на майно за державою, а також визнанні незаконними та скасуванні рішень про державну реєстрацію права приватної власності на це майно за підприємством.

  Так, рішенням суду визнано незаконними дії нотаріуса, яка зареєструвала за ПАТ (продовольчо-зернова сфера) право власності на єдиний майновий комплекс комбінату хлібопродуктів в Одесі.

   Площа комплексу хлібного виробництва, у тому числі 6-ти поверхової будівлі млина, 8-ми поверхового силосного комплексу, 7-ми поверхового складу безтарного зберігання борошна тощо загалом складає майже 26 тис м кв.

   Оціночна вартість спірного майна становить більш ніж 268 млн грн.

   Слід зазначити, що нотаріальні дії вчинено з порушенням повноважень, а саме за відсутності рішення власника – держави в особі Кабінету Міністрів України про зміну правового статусу майна.

 

     Прес-служба прокуратури Одеської області

кількість переглядів: 762