02.09.2019

Прокуратура повідомила про підозру співвласнику готелю «Токіо Стар»

-

Правоохоронні органи продовжують вживати заходи з метою встановлення всіх об’єктивних обставин трагедії, що сталася у ніч на 17 серпня у готелі «Токіо Стар», та притягнення до відповідальності причетних осіб.

Так, сьогодні, 02 вересня, прокурори обласної прокуратури спільно зі слідчими Головного управління Національної поліції в Одеській області повідомили про підозру другому власнику готелю у порушенні вимог пожежної безпеки, що спричинило загибель дев’яти людей (ч. 2 ст. 270 КК України).

У зв’язку з тим, що підозрюваний переховується від органу досудового розслідування, підготовлено клопотання до суду про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, а також про дозвіл на його затримання.

Нагадаємо, що 18 серпня прокуратура вже повідомила про підозру за тією ж статтею власнику приміщення, до якого застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Унаслідок трагічної пожежі ще 10 громадян отримали тілесні ушкодження різного ступеню тяжкості, а багатьом постояльцям готелю завдано матеріальну шкоду.

Досудове розслідування триває.

 

Прес-служба прокуратури Одеської області

 

кількість переглядів: 1440