08.02.2021

Правоохоронці викрили факт ухилення від сплати податків під час будівництва та продажу приміщень у багатоквартирних будинках (ФОТО)

За процесуального керівництва прокурорів Одеської обласної прокуратури слідчими ГУ ДФС в Одеській області за оперативного супроводу співробітників УСБУ в Одеські області та УПЕП ГУ ДФС в Одеській області вчора, 02 лютого, проведено низку обшуків у рамках кримінального провадження за фактом умисного ухилення від сплати податків (ч. 3 ст. 212 КК України).

За процесуального керівництва прокурорів Одеської обласної прокуратури слідчими ГУ ДФС в Одеській області за оперативного супроводу співробітників УСБУ в Одеські області та УПЕП ГУ ДФС в Одеській області проведено низку обшуків у рамках кримінального провадження за фактом умисного ухилення від сплати податків (ч. 3 ст. 212 КК України).

За результатом проведених слідчих дій в офісних приміщеннях фірми-забудовника та підприємства-замовника будівництва правоохоронці вилучили документи підприємств та чорнову документацію, що стосується будівництва та продажу житлових і нежитлових приміщень у багатоквартирних будинках в передмісті Одеси, на території Лиманського району.

Слідством з’ясовано, що службові особи підприємства-замовника будівництва частину житлових та нежитлових приміщень реалізовували за готівку без відображення у звітності та сплати податків.

Такими протиправними діями державі завдано понад 7 млн грн збитків у вигляді несплачених податків. 

 

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

Пресслужба Одеської обласної прокуратури

 

кількість переглядів: 298