ЗВІТ про розгляд запитів на інформацію за 2019 рік

Протягом І кварталу 2019 року до органів прокуратури Одеської області в порядку Закону України «Про доступ до публічної інформації» надійшло на розгляд 65 запитів на інформацію.
Органами прокуратури Одеської області за вказаний період із загальної кількості запитів розглянуто 58 інформаційних запитів, з них: розглянуто по суті з наданням інформації 47 запитів, по 11 запитах надано роз’яснення. Надіслано іншим розпорядникам 7 запитів, у тому числі 1 – підпорядкованим прокурорам.
З числа розглянутих запитів:
- 3 – з питань досудового слідства;
- 1 – з питань представництва інтересів громадян та держави в судах;
- 4 – з питань організаційно-розпорядчої діяльності (у т.ч. 3 – про надання статистичної інформації);
- 22 – з кадрових питань;
- 17 – з інших питань.
 
 
 
Протягом ІІ кварталу 2019 року до органів прокуратури Одеської області в порядку Закону України «Про доступ до публічної інформації» надійшло на розгляд 105 запитів на інформацію.
Органами прокуратури Одеської області за вказаний період із загальної кількості запитів розглянуто 94 інформаційні запити, з них: розглянуто по суті з наданням інформації 78 запитів, по 16 запитах надано роз’яснення. Надіслано іншим розпорядникам 11 запитів, у тому числі 1 – підпорядкованим прокурорам.
З числа розглянутих запитів:
- 6 – з питань досудового слідства;
- 1 – з питань представництва інтересів громадян та держави в судах;
- 10 – з питань організаційно-розпорядчої діяльності (у т.ч. 9 – про надання статистичної інформації);
- 33 – з кадрових питань;
- 28 – з інших питань.
 
Протягом ІІІ кварталу 2019 року до органів прокуратури Одеської області в порядку Закону України «Про доступ до публічної інформації» надійшло на розгляд 142 запити на інформацію.
Органами прокуратури Одеської області за вказаний період із загальної кількості запитів розглянуто 124 інформаційні запити, з них: розглянуто по суті з наданням інформації 103 запити, по 21 запиту надано роз’яснення. Надіслано іншим розпорядникам 18 запитів, у тому числі 2 – підпорядкованим прокурорам.
З числа розглянутих запитів:
- 4 – з питань досудового слідства;
- 1 – з питань представництва інтересів громадян та держави в судах;
- 13 – з питань організаційно-розпорядчої діяльності (у т.ч. 11 – про надання статистичної інформації);
- 37 – з кадрових питань;
- 48 – з інших питань.
 
Упродовж 2019 року до органів прокуратури Одеської області в порядку Закону України «Про доступ до публічної інформації» надійшло на розгляд 759 запитів на інформацію.
Органами прокуратури Одеської області за вказаний період із загальної кількості запитів розглянуто 734 інформаційні запити, з них: розглянуто по суті з наданням інформації 705 запитів, по 29 запитах надано роз’яснення, продовжено строк розгляду по 1 запиту. Надіслано іншим розпорядникам 25 запитів, у тому числі 3 – підпорядкованим прокурорам.
З числа розглянутих запитів:
- 8 – з питань досудового слідства;
- 1 – з питань підтримання державного обвинувачення в суді;
- 1 – з питань представництва інтересів громадян та держави в судах;
- 16 – з питань організаційно-розпорядчої діяльності (у т.ч. 11 – про надання статистичної інформації);
- 52 – з кадрових питань;
- 627 – з інших питань.


кількість переглядів: 246