Прокурор Одеської області

радник юстиції

Жученко Олег Дем'янович

 Дата народження: 20.01.1986

Народився у смт Літин Вінницької області. У 2007 році закінчив Одеську національну юридичну академію
Свій трудовий шлях в органах прокуратури розпочав на посаді слідчого прокуратури Ленінського району м. Вінниці.
З 2007 по 2010 роки працював старшим слідчим прокуратури Ленінського району м. Вінниці.
У 2010 - 2012 займав посаду заступника прокурора Староміського району м. Вінниці.
У 2012 році - прокурор відділу нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ при провадженні дізнання та досудового слідства прокуратури Вінницької області.
З 2012 по 2014 роки працював старшим прокурором відділу нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ при провадженні досудового розслідування та підтримання державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні прокуратури Вінницької області.
Пізніше очолював прокуратуру Літинського району Вінницької області.
З грудня 2015 року - перший заступник прокурора Одеської області.


Перший заступник прокурора Одеської області


Заступник прокурора Одеської області

старший радник юстиції

Горностаєва Тетяна Вікторівна

Дата народження: 28.11.1978

Народилася у м. Київ. У 2001 році закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю «правознавство».
Трудовий шлях в органах прокуратури розпочала на посаді помічника прокурора Києво-Святошинського району Київської області.
У 2005-2007 роках працювала прокурором та старшим прокурором відділу представництва інтересів громадян та держави в судах прокуратури Київської області.
З 2007 року очолювала відділ захисту прав і свобод неповнолітніх управління захисту прав і свобод громадян та інтересів держави прокуратури Київщини.
З 2008 року по 2011 рік займала посаду заступника начальника відділу участі прокурорів у господарському судочинстві управління представництва інтересів громадян і держави у Верховному Суді України та вищих спеціалізованих судах Головного управління представництва в суді, захисту інтересів громадян та держави при виконанні судових рішень Генеральної прокуратури України.
Пізніше очолювала відділ представництва інтересів громадян та держави в судах Дніпровської екологічної прокуратури.
У 2013-2014 роках працювала начальником відділу захисту інтересів громадян і держави у сфері земельних відносин управління представництва, захисту інтересів громадян та держави в суді прокуратури Одеської області.
З листопада 2014 року - заступник прокурора Одеської області.
За роки сумлінної та відповідальної служби в органах прокуратури нагороджена Подякою Генерального прокурора України, нагрудним знаком «Подяка за сумлінну службу в органах прокуратури» ІІІ ступеня, почесною відзнакою Вищої ради юстиції.Заступник прокурора Одеської області

старший радник юстиції

Добросердов Артур Ринатович 

Дата народження: 12.07.1985  

Народився у Вінницькій області. У 2007 році закінчив Одеську національну юридичну академію.
Розпочав свій трудовий шлях в органах прокуратури на посаді старшого слідчого прокуратури м. Вінниці.
З 2010 по 2013 роки працював заступником прокурора м. Вінниці.
У 2013 – 2014 роках займав посаду начальника відділу нагляду за додержанням законів органами СБУ, державної митної служби та державної прикордонної служби управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні прокуратури Вінницької області.
З 2014 по 2015 роки – начальник відділу нагляду за додержанням законів у сфері протидії корупції та процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про корупційні правопорушення управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні прокуратури Вінницької області.
У липні 2015 року призначений начальником відділу нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з корупційними злочинами прокуратури Вінницької області.
З січня 2016 року – заступник прокурора Одеської області.

 


Заступник прокурора Одеської області

старший радник юстиції

Мамедов Гюндуз Айдинович

Дата народження:  26.10.1974

Народився у м. Гянджа в Азербайджанській РСР.
У 1996 році закінчив Одеський державний університет імені І.І. Мечникова, у 2013 році – Одеський національний економічний університет.
Г. Мамедов розпочав свій трудовий шлях у 1996 році у прокуратурі Приморського району м. Одеси, пройшовши кар’єрними сходами від помічника прокурора-стажиста прокуратури до першого заступника прокурора Приморського району.
З 2012 року до 2013 року працював в апараті прокуратури Київської області.
Протягом 2013 року займав посаду головного наукового співробітника відділу досліджень проблем протидії злочинності Науково-дослідного інституту Національної академії прокуратури України.
З грудня 2013 року по липень 2014 року – начальник слідчого відділу Дніпровської екологічної прокуратури.
У липні 2014 року Гюндуз Айдинович Мамедов призначений прокурором міста Одеси.
З грудня 2015 року – заступник прокурора Одеської області.
Кандидат юридичних наук.
За роки сумлінної та відповідальної служби в органах прокуратури нагороджений нагрудним знаком "Почесний працівник прокуратури України".


Заступник прокурора Одеської області

старший радник юстиції

Саулко Олександр Іванович

Дата народження: 30.09.1981

Народився у Вінницькій області. У 2003 році закінчив Одеський національний університет ім. І. Мечникова.
Розпочав свій трудовий шлях в органах прокуратури помічником Могилів-Подільського міжрайонного прокурора Вінницької області.
У 2007 році працював помічником прокурора м. Вінниці.
У 2007 – 2008 роках займав посаду помічника прокурора Староміського району м. Вінниці.
З 2008 по 2011 роки працював в апараті прокуратури Вінницької області та пройшов кар’єрними сходами від старшого прокурора відділу до начальника  відділу нагляду за виконанням законодавства у сфері запобігання і протидії корупції та досудовим слідством управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство.
У 2011 році переведений до Генеральної прокуратури, де працював на різних посадах.
У травні 2015 року призначений прокурором Приморського району м. Одеси.
З грудня 2015 року – заступник прокурора Одеської області.
За роки відповідальної служби в органах прокуратури нагороджений нагрудним знаком «Подяка за сумлінну службу в органах прокуратури» ІІІ ступеня.