04.03.2021

(Змінено) ДО УВАГИ ГРОМАДЯН! З метою запобігання поширенню короновірусу COVID-19 особистий прийом громадян в органах прокуратури тимчасово, до закінчення карантинних обмежень у державі, здійснюватися не буде.

-

 
 
ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!
 
      З метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19, відповідно до ст. 11 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», ст. 7 «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України короновірусу COVID-19» від 11.03.2020 № 211, наказу Офісу Генерального прокурора «Про призупинення проведення особистого прийому громадян» № 147 від 13.03.2020, тимчасово обмежено допуск до адміністративних будівель органів прокуратури та встановлено особливий порядок їх роботи.
 
      Відповідно до ст. 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на всій території України введено карантин.
      Враховуючи наведене, особистий прийом громадян в органах прокуратури тимчасово,  до закінчення карантинних обмежень у державі, здійснюватися не буде.
      З метою забезпечення прав громадян на звернення до органів прокуратури роз’яснюю наступне.
    Громадянам, які мають бажання звернутись до прокуратури Одеської області, прохання звертатись в письмовій формі поштовим зв’язком за поштовою адресою: вул. Пушкінська, 3, м. Одеса, 65026, або на офіційні електронні адреси прокуратури Одеської області: zvern@od.gp.gov.ua та odesprok.publiс@ukr.net
      Крім того, на час скасування особистих прийомів громадян в прокуратурі Одеської області протягом робочого часу буде функціонувати телефон «гарячої лінії» - 048-731-98-10, а також на зручному для громадян місці розміщено скриньку «Для звернень громадян». Скринька розташована на центральному вході у приміщенні прокуратури області біля посту охорони.

Просимо вибачення за тимчасові незручності

кількість переглядів: 1745