Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

 

З метою забезпечення прав громадян на звернення до органів прокуратури Одеської області роз’яснюю наступне.

Громадянам, які мають бажання звернутись до Одеської обласної прокуратури, прохання звертатись в письмовій формі поштовим зв’язком за поштовою адресою: вул. Пушкінська, 3, м. Одеса, 65026, або на офіційні електронні адреси Одеської обласної прокуратури (електронне звернення без електронного підпису надсилається у вигляді скан- або фотокопії звернення з підписом заявника із зазначенням дати):

 [email protected] та [email protected]

 

Крім того, в Одеській обласній прокуратурі протягом робочого часу функціонує телефон «гарячої лінії» - 048-707-07-10, а також на зручному для громадян місці розміщено скриньку «Для звернень громадян». Скринька розташована на центральному вході у приміщенні обласної прокуратури біля посту охорони.

 

 

 

Порядок прийому громадян у Одеській обласній прокуратурі на виконання ст. 22 Закону України «Про звернення громадян» врегульовано Інструкцією про порядок розгляду звернень і запитів та особистого прийому громадян  в органах прокуратури України, затвердженою наказом Генерального прокурора № 363 від 06.08.2020.

 

Попередній запис громадян на особистий прийом до керівника обласної прокуратури здійснюється відділом організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів обласної прокуратури, який розпочинається на наступний день після проведення ними особистого прийому та завершується за п'ятнадцять днів до передбаченої графіком дати здійснення прийому.

Вказаним відділом формується список громадян, готуються  необхідні документи та матеріали, що надаються на його вимогу структурними підрозділами обласної прокуратури згідно з компетенцією. Про час та місце проведення прийому керівником громадяни повідомляються у телефонному режимі або в інший спосіб. (п. 11 розділу VI Інструкції).

Перед початком прийому громадян, а також під час попереднього запису на особистий прийом відділ організації прийому громадян, розгляду звернень   та запитів обласної прокуратури чи інший працівник органу прокуратури, які проводять прийом, з’ясовують прізвище, ім’я, по батькові заявника, місце проживання або іншу адресу, за якою йому може бути надана відповідь, номери контактних телефонів (за бажанням громадянина) чи відомості щодо інших засобів зв’язку, а також суть порушеного питання, вивчають матеріали, які подає громадянин на обґрунтування своїх вимог. (п. 12 розділу VI Інструкції);

 Під час звернення на особистий прийом громадянин повинен пред’явити документ, що посвідчує його особу, а в разі представництва ним інтересів інших осіб, у тому числі здійснення їх захисту, – також документи, що підтверджують відповідні повноваження, за винятком випадків, передбачених Законом України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» та іншим законодавством.

Керівник обласної прокуратури приймає громадян за зверненнями, у задоволенні яких відмовлено його заступниками, або у разі оскарження їхніх дій чи рішень. (п. 13 розділу VI Інструкції).

Заступники керівника обласної прокуратури приймають громадян у разі незгоди з діями чи рішеннями, прийнятими керівником самостійного структурного підрозділу обласної прокуратури, керівником окружної прокуратури.

Заступники керівника окружної прокуратури здійснюють особистий прийом громадян щодо дій чи рішень, прийнятих керівником підрозділу окружної прокуратури, підлеглими працівниками. (п. 15 розділу VI Інструкції).

Керівники структурних підрозділів обласної прокуратури, їхні заступники згідно з компетенцією приймають громадян зі зверненнями щодо дій чи рішень, прийнятих підлеглими працівниками або керівниками окружних прокуратур, їхніми заступниками, а також з питань зволікання, тривалого неприйняття ними рішень. (п. 17 розділу VI Інструкції).

 

ГРАФІК