Перший заступник прокурора Одеської області

старший радник юстиції

Саулко Олександр Іванович

Дата народження: 30.09.1981

Народився у Вінницькій області. У 2003 році закінчив Одеський національний університет ім. І. Мечникова.
Розпочав свій трудовий шлях в органах прокуратури помічником Могилів-Подільського міжрайонного прокурора Вінницької області.
У 2007 році працював помічником прокурора м. Вінниці.
У 2007 – 2008 роках займав посаду помічника прокурора Староміського району м. Вінниці.
З 2008 по 2011 роки працював в апараті прокуратури Вінницької області та пройшов кар’єрними сходами від старшого прокурора відділу до начальника  відділу нагляду за виконанням законодавства у сфері запобігання і протидії корупції та досудовим слідством управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство.
У 2011 році переведений до Генеральної прокуратури, де працював на різних посадах.
У травні 2015 року призначений прокурором Приморського району м. Одеси.

З грудня 2015 року – заступник прокурора Одеської області.

З липня 2016 року - перший заступник прокурора Одеської області.

За роки відповідальної служби в органах прокуратури нагороджений нагрудним знаком «Подяка за сумлінну службу в органах прокуратури» ІІІ ступеня.

 


Заступник прокурора Одеської області

старший радник юстиції

Горностаєва Тетяна Вікторівна

Дата народження: 28.11.1978

Народилася у м. Київ. У 2001 році закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю «правознавство».
Трудовий шлях в органах прокуратури розпочала на посаді помічника прокурора Києво-Святошинського району Київської області.
У 2005-2007 роках працювала прокурором та старшим прокурором відділу представництва інтересів громадян та держави в судах прокуратури Київської області.
З 2007 року очолювала відділ захисту прав і свобод неповнолітніх управління захисту прав і свобод громадян та інтересів держави прокуратури Київщини.
З 2008 року по 2011 рік займала посаду заступника начальника відділу участі прокурорів у господарському судочинстві управління представництва інтересів громадян і держави у Верховному Суді України та вищих спеціалізованих судах Головного управління представництва в суді, захисту інтересів громадян та держави при виконанні судових рішень Генеральної прокуратури України.
Пізніше очолювала відділ представництва інтересів громадян та держави в судах Дніпровської екологічної прокуратури.
У 2013-2014 роках працювала начальником відділу захисту інтересів громадян і держави у сфері земельних відносин управління представництва, захисту інтересів громадян та держави в суді прокуратури Одеської області.
З листопада 2014 року - заступник прокурора Одеської області.
За роки сумлінної та відповідальної служби в органах прокуратури нагороджена Подякою Генерального прокурора України, нагрудним знаком «Подяка за сумлінну службу в органах прокуратури» ІІІ ступеня, почесною відзнакою Вищої ради юстиції.Заступник прокурора Одеської області

старший радник юстиції  

Добросердов Артур Ринатович
 
Дата народження: 12.07.1985
 

Народився у Вінницькій області. У 2007 році закінчив Одеську національну юридичну академію.
Розпочав свій трудовий шлях в органах прокуратури на посаді старшого слідчого прокуратури м. Вінниці.
З 2010 по 2013 роки працював заступником прокурора м. Вінниці.
У 2013 – 2014 роках займав посаду начальника відділу нагляду за додержанням законів органами СБУ, державної митної служби та державної прикордонної служби управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні прокуратури Вінницької області.
З 2014 по 2015 роки – начальник відділу нагляду за додержанням законів у сфері протидії корупції та процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про корупційні правопорушення управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні прокуратури Вінницької області.
У липні 2015 року призначений начальником відділу нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з корупційними злочинами прокуратури Вінницької області.
З січня 2016 року – заступник прокурора Одеської області.
З червня 2016 року – заступник начальника управління з розслідування кримінальних проваджень слідчими органів прокуратури та процесуального керівництва прокуратури Одеської області.
З вересня 2016 року – заступник прокурора Одеської області.


Заступник прокурора Одеської області

старший радник юстиції

Костенко Сергій Костянтинович

Народився в м. Арциз Одеської області у 1977 році.
У 1999 році закінчив Одеську державну юридичну академію.
В 2003 році завершив навчання в Одеському державному економічному університеті.
Роботу в органах прокуратури розпочав у квітні 1999 року з посади помічника прокурора-стажиста прокуратури Суворовського району м. Одеси.
З червня 1999 року до липня 2003 року працював помічником прокурора в прокуратурі Арцизького району Одеської області.
У 2003 році займав посаду прокурора відділу нагляду за розслідуванням кримінальних справ слідчими органів прокуратури Одещини. У тому ж році призначений прокурором Кілійського району Одеської області.
2006 – 2011 роки - заступник прокурора м. Одеси.
З червня 2011 року займав посаду заступника прокурора Приморського району м. Одеси.
З жовтня 2011 року до березня 2012 року - заступник начальника управління нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими установами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією - начальник відділу нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими установами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю прокуратури Одеської області.
Березень 2012 року – серпень 2014 року - прокурор Київського району м. Одеси.
З серпня по жовтень 2014 року - виконував обов'язки начальника управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та згодом займав посаду начальника вказаного управління.
З жовтня 2014 року по вересень 2015 року – обіймав посаду заступника прокурора Одеської області.
До червня 2016 року виконував обов'язки прокурора Суворовського району м. Одеси та працював на різних посадах у прокуратурі Миколаївської області.
До квітня 2017 року Костенко С.К. працював начальником управління з розслідування кримінальних проваджень слідчими органів прокуратури та процесуального керівництва прокуратури Одеської області.
26 квітня 2017 року всеукраїнською конференцією прокурорів Костенко С.К. призначений членом Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів.
З серпня 2019 року Костенко С.К. обіймає посаду заступника прокурора Одещини.
За час роботи в органах прокуратури нагороджений нагрудним знаком «Подяка за сумлінну службу в органах прокуратури» ІІ ступеня та нагрудним знаком «Почесний працівник прокуратури України».
Автор монографії «Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів: правовий статус та шляхи реформування», виданої у 2019 році, а також більше 20 наукових публікацій з питань реформування прокуратури згідно з європейськими стандартами, співавтор відповідних законопроектів.