Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 

Керівник Одеської обласної прокуратури

Домущей Ігор Валерійович

Народився 30 червня 1976 року в м. Хмельницький.

У 1998 році закінчив Одеську державну юридичну академію, у 2009 році – Національну академію прокуратури України.

Трудову діяльність розпочав в органах прокуратури Миколаївської області у 1998 році. Працював стажистом на посаді слідчого, слідчим і старшим слідчим Вознесенської міжрайонної прокуратури, помічником та старшим помічником прокурора Веселинівського району, прокурором, старшим прокурором, заступником начальника та начальником відділів з нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ при провадженні оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства управління прокуратури Миколаївської області.

У подальшому обіймав посади прокурора Доманівського району та Корабельного району м. Миколаєва, заступника прокурора Миколаївської області, начальника відділу інформаційних технологій прокуратури  області.

У 2017-2018 роках працював на посадах прокурора відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях управління прокуратури Запорізької області, прокурора та першого заступника  керівника Мелітопольської місцевої прокуратури.

Упродовж 2018-2023 років працював в органах прокуратури Одеської області. Обіймав посади прокурора Одеської місцевої прокуратури №1, прокурора, заступника начальника та начальника відділів процесуального керівництва управління з розслідування кримінальних проваджень слідчими органів прокуратури та процесуального керівництва, управління процесуального керівництва досудовим розслідування у кримінальних провадженнях слідчих територіального управління Державного бюро розслідувань та слідчих регіональної прокуратури. З березня 2021 року очолював Болградську окружну прокуратуру.

З червня по жовтень 2023 року – керівник Черкаської обласної прокуратури.

З 27 жовтня 2023 року - керівник Одеської обласної прокуратури  

 


Заступник керівника Одеської обласної прокуратури

Федюк Олексій Тарасович  

Народився 21 березня 1978 року.

У 1999 році закінчив Одеський державний університет імені І.І. Мечникова, у 2002 році – Одеську національну юридичну академію.

Роботу в органах прокуратури розпочав у 2002 році на посаді помічника прокурора Суворовського району м. Одеси.

За час роботи в органах прокуратури працював прокурором та старшим прокурором відділів прокуратури Одеської області, начальником відділів прокуратури Одеської області та Одеської обласної прокуратури.

З 01 грудня 2022 року – заступник керівника Одеської обласної прокуратури.

 


Заступник керівника Одеської обласної прокуратури

Шарнін Юрій Анатолійович

 Народився 15 серпня  1970 року.

У 1993 році закінчив Одеський державний університет імені І.І. Мечникова за спеціальністю «правознавство».

 Роботу в органах прокуратури розпочав у 1993 році на посаді помічника прокурора-стажиста прокуратури Іллічівського району міста Одеси Одеської області.

 За час роботи в органах прокуратури працював помічником та старшим помічником прокурора Іллічівського району Одеси, заступником прокурора Жовтневого району міста та Приморського району Одеси, Чорноморським транспортним прокурором області, начальником відділів та управлінь прокуратури Одеської області.

 З 08 травня 2020 року – заступник прокурора Одеської області. 

 З 21 жовтня 2020 року – заступник керівника Одеської обласної прокуратури.

 


Заступник керівника Одеської обласної прокуратури

Ракович Максим Миколайович   

Народився 24 червня 1984 року.

У 2007 році закінчив Одеську національну юридичну академію за спеціальністю «правознавство».

Роботу в органах прокуратури розпочав у 2007 році на посаді старшого помічника Білгород-Дністровського міжрайонного прокурора Одеської області.

За час роботи в органах прокуратури працював помічником та старшим помічником Одеського міжрайонного природоохоронного прокурора Одеської області, прокурором та старшим прокурором відділів прокуратури Одеської області, начальником відділів та управлінь прокуратури Одеської області.

З 05 листопада 2021 року – заступник керівника Одеської обласної прокуратури.