Прокурор Одеської області

державний радник юстиції 2 класу

Жученко Олег Дем'янович

 Дата народження: 20.01.1986

Народився у смт Літин Вінницької області. У 2007 році закінчив Одеську національну юридичну академію
Свій трудовий шлях в органах прокуратури розпочав на посаді слідчого прокуратури Ленінського району м. Вінниці.
З 2006 по 2009 роки працював слідчим прокуратури Ленінського району м. Вінниці.
З 2009 по 2010 роки займав посаду старшого слідчого прокуратури Ленінського району м. Вінниці.
У 2010 - 2011 займав посаду заступника прокурора Староміського району м. Вінниці.
Протягом 2012 року працював прокурором відділу нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ при провадженні дізнання та досудового слідства прокуратури Вінницької області.
З 2012 по 2014 роки займав посаду старшого прокурора відділу нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ при провадженні досудового розслідування та підтримання державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні прокуратури Вінницької області.
У 2014 - 2015 роках очолював прокуратуру Літинського району Вінницької області.
З вересня 2015 року - заступник прокурора Одеської області.
З грудня 2015 року - перший заступник прокурора Одеської області.
З 16 червня 2016 року очолює прокуратуру Одеської області.


Перший заступник прокурора Одеської області

старший радник юстиції

Саулко Олександр Іванович

Дата народження: 30.09.1981

Народився у Вінницькій області. У 2003 році закінчив Одеський національний університет ім. І. Мечникова.
Розпочав свій трудовий шлях в органах прокуратури помічником Могилів-Подільського міжрайонного прокурора Вінницької області.
У 2007 році працював помічником прокурора м. Вінниці.
У 2007 – 2008 роках займав посаду помічника прокурора Староміського району м. Вінниці.
З 2008 по 2011 роки працював в апараті прокуратури Вінницької області та пройшов кар’єрними сходами від старшого прокурора відділу до начальника  відділу нагляду за виконанням законодавства у сфері запобігання і протидії корупції та досудовим слідством управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство.
У 2011 році переведений до Генеральної прокуратури, де працював на різних посадах.
У травні 2015 року призначений прокурором Приморського району м. Одеси.

З грудня 2015 року – заступник прокурора Одеської області.

З липня 2016 року - перший заступник прокурора Одеської області.

За роки відповідальної служби в органах прокуратури нагороджений нагрудним знаком «Подяка за сумлінну службу в органах прокуратури» ІІІ ступеня.

 


Заступник прокурора Одеської області

старший радник юстиції

Горностаєва Тетяна Вікторівна

Дата народження: 28.11.1978

Народилася у м. Київ. У 2001 році закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю «правознавство».
Трудовий шлях в органах прокуратури розпочала на посаді помічника прокурора Києво-Святошинського району Київської області.
У 2005-2007 роках працювала прокурором та старшим прокурором відділу представництва інтересів громадян та держави в судах прокуратури Київської області.
З 2007 року очолювала відділ захисту прав і свобод неповнолітніх управління захисту прав і свобод громадян та інтересів держави прокуратури Київщини.
З 2008 року по 2011 рік займала посаду заступника начальника відділу участі прокурорів у господарському судочинстві управління представництва інтересів громадян і держави у Верховному Суді України та вищих спеціалізованих судах Головного управління представництва в суді, захисту інтересів громадян та держави при виконанні судових рішень Генеральної прокуратури України.
Пізніше очолювала відділ представництва інтересів громадян та держави в судах Дніпровської екологічної прокуратури.
У 2013-2014 роках працювала начальником відділу захисту інтересів громадян і держави у сфері земельних відносин управління представництва, захисту інтересів громадян та держави в суді прокуратури Одеської області.
З листопада 2014 року - заступник прокурора Одеської області.
За роки сумлінної та відповідальної служби в органах прокуратури нагороджена Подякою Генерального прокурора України, нагрудним знаком «Подяка за сумлінну службу в органах прокуратури» ІІІ ступеня, почесною відзнакою Вищої ради юстиції.Заступник прокурора Одеської області

старший радник юстиції  

Добросердов Артур Ринатович
 
Дата народження: 12.07.1985
 

Народився у Вінницькій області. У 2007 році закінчив Одеську національну юридичну академію.
Розпочав свій трудовий шлях в органах прокуратури на посаді старшого слідчого прокуратури м. Вінниці.
З 2010 по 2013 роки працював заступником прокурора м. Вінниці.
У 2013 – 2014 роках займав посаду начальника відділу нагляду за додержанням законів органами СБУ, державної митної служби та державної прикордонної служби управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні прокуратури Вінницької області.
З 2014 по 2015 роки – начальник відділу нагляду за додержанням законів у сфері протидії корупції та процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про корупційні правопорушення управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні прокуратури Вінницької області.
У липні 2015 року призначений начальником відділу нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з корупційними злочинами прокуратури Вінницької області.
З січня 2016 року – заступник прокурора Одеської області.
З червня 2016 року – заступник начальника управління з розслідування кримінальних проваджень слідчими органів прокуратури та процесуального керівництва прокуратури Одеської області.
З вересня 2016 року – заступник прокурора Одеської області.