Перший заступник керівника Одеської обласної прокуратури

Веніславський Вадим Володимирович

Народився 02 вересня 1975 року.

У 2000 році закінчив Національну юридичну академію України ім. Ярослава Мудрого.

Роботу в органах прокуратури розпочав у 2000 році на посаді помічника прокурора Маневицького району Волинської області.

За час роботи в органах прокуратури працював прокурором, старшим прокурором та начальником відділів прокуратури Волинської області, прокурором Луцького району Волинської області, заступником прокурора Волинської області, начальником відділу  Генеральної прокуратури України, заступником начальника департаменту Офісу Генерального прокурора.

З 28 липня 2020 року – перший заступник прокурора Одеської області.

З 14 вересня 2020 року - перший заступник керівника Одеської обласної прокуратури.

 


Заступник керівника Одеської обласної прокуратури

Вербицький Дмитро Анатолійович  

 Народився 09 вересня 1980 року.

 У 2002 році закінчив Одеську державну морську академію за спеціальністю «правознавство», у 2010 році - Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «менеджмент організації», у 2014 році – Національну академію прокуратури України за спеціальністю «правознавство».

 Роботу в органах прокуратури розпочав у 2003 році на посаді помічника Одеського транспортного прокурора Одеської області.

 За час роботи в органах прокуратури працював помічником та заступником Одеського транспортного прокурора, слідчим та помічником прокурора у прокуратурі Київського району Одеси, помічником Чорноморського транспортного прокурора Одеської області, помічником  прокурора міста Івано-Франківська Івано-Франківської області, заступником начальника управління прокуратури Івано-Франківської області, заступником прокурора Івано-Франківська, заступником начальника відділу Генеральної прокуратури України, заступником начальника відділу прокуратури Одеської області, начальником відділу прокуратури Миколаївської області та прокуратури Одеської області, заступником прокурора Малиновського району Одеси, заступником керівника Одеської місцевої прокуратури № 2.

З 08 травня 2020 року – заступник прокурора Одеської області.

З 01 жовтня 2020 року – заступник керівника Одеської обласної прокуратури.

 


Заступник керівника Одеської обласної прокуратури

Безрукий Тарас Романович

 Народився 06 березня 1982 року.

 У 2004 році закінчив Національну юридичну академію України ім. Ярослава Мудрого.

 Роботу в органах прокуратури розпочав у 2004 році на посаді помічника прокурора Галицького району Івано-Франківської області.

 За час роботи в органах прокуратури працював помічником прокурора, старшим слідчим, старшим прокурором відділу прокуратури Івано-Франківської області, начальником відділу та управління прокуратури Волинської області, начальником відділів та управлінь Генеральної прокуратури України, прокурором Волинської області.

 З 05 жовтня 2020 року – заступник керівника Одеської обласної прокуратури.

 


Заступник керівника Одеської обласної прокуратури

Шарнін Юрій Анатолійович

 Народився 15 серпня  1970 року.

У 1993 році закінчив Одеський державний університет імені І.І.Мечникова за спеціальністю «правознавство».

 Роботу в органах прокуратури розпочав у 1993 році на посаді помічника прокурора-стажиста прокуратури Іллічівського району міста Одеси Одеської області.

 За час роботи в органах прокуратури працював помічником та старшим помічником прокурора Іллічівського району Одеси, заступником прокурора Жовтневого району міста та Приморського району Одеси, Чорноморським транспортним прокурором області, начальником відділів та управлінь прокуратури Одеської області.

 З 08 травня 2020 року – заступник прокурора Одеської області. 

 З 21 жовтня 2020 року – заступник керівника Одеської обласної прокуратури.