Прокурор Одеської області

Вихор Максим Анатолійович

Дата народження: 07.06.1979

Народився в м. Одеса. У 2000 році завершив навчання в Одеському інституті внутрішніх справ за спеціальністю «правознавство».

З серпня 2000 року по вересень 2019 року перебував на оперативних та керівних посадах в органах Служби безпеки України та займав посаду прокурора відділу Генеральної прокуратури України.

З жовтня 2019 року – прокурор Одеської області.

 


Перший заступник прокурора Одеської області

Гончаров Роман Васильович

Дата народження: 10.10.1977

Народився в м. Роздільна Одеської області. У 1999 році закінчив навчання в Одеській державній юридичній академії.

З 2002 по 2009 роки займав посади помічника та старшого помічника прокурора у прокуратурі Центрального району міста та прокуратурі Приморського району Одеси.

З 2009 по 2018 рік – обіймав посаду судді Приморського районного суду м. Одеси. 

У 2019 році займався адвокатською діяльністю, а згодом працював прокурором відділу прокуратури Одещини.

З 28 жовтня 2019 року - перший заступник прокурора Одеської області.


Заступник прокурора Одеської області

Вербицький Дмитро Анатолійович 

Народився 09 вересня 1980 року.

У 2002 році закінчив Одеську державну морську академію за спеціальністю «правознавство», у 2010 році - Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «менеджмент організації», у 2014 році – Національну академію прокуратури України за спеціальністю «правознавство».

Роботу в органах прокуратури розпочав у 2003 році на посаді помічника Одеського транспортного прокурора Одеської області.

За час роботи в органах прокуратури працював помічником та заступником Одеського транспортного прокурора, слідчим та помічником прокурора у прокуратурі Київського району Одеси, помічником Чорноморського транспортного прокурора Одеської області, помічником  прокурора міста Івано-Франківська Івано-Франківської області, заступником начальника управління прокуратури Івано-Франківської області, заступником прокурора Івано-Франківська, заступником начальника відділу Генеральної прокуратури України, заступником начальника відділу прокуратури Одеської області, начальником відділу прокуратури Миколаївської області та прокуратури Одеської області, заступником прокурора Малиновського району Одеси, заступником керівника Одеської місцевої прокуратури № 2.

З 08 травня 2020 року – заступник прокурора Одеської області.


Заступник прокурора Одеської області

Гудзенко Сергій Георгійович

Народився 31 січня 1978 року. У 2000 році закінчив Одеську державну юридичну академію за спеціальністю «правознавство».

Роботу в органах прокуратури розпочав у 2000 році на посаді помічника Одеського транспортного прокурора Одеської області.

За час роботи в органах прокуратури працював помічником, старшим помічником Одеського транспортного прокурора Одеської області, старшим прокурором, заступником начальника відділу та начальником відділу прокуратури Одеської області.

З 10 грудня 2019 року – заступник прокурора Одеської області.


Заступник прокурора Одеської області

Шарнін Юрій Анатолійович

Народився 15 серпня  1970 року.

У 1993 році закінчив Одеський державний університет імені І.І. Мечникова за спеціальністю «правознавство».

Роботу в органах прокуратури розпочав у 1993 році на посаді помічника прокурора-стажиста прокуратури Іллічівського району міста Одеси Одеської області.

За час роботи в органах прокуратури працював помічником та старшим помічником прокурора Іллічівського району Одеси, старшим помічником прокурора міста Одеси, заступником прокурора Жовтневого району та Приморського району Одеси, Чорноморським транспортним прокурором Одеської області, начальником відділів та управлінь прокуратури Одеської області. 

З 08 травня 2020 року – заступник прокурора Одеської області.