Керівник Одеської обласної прокуратури

Костенко Сергій Костянтинович

Народився в 1977 році в місті Арцизі Одеської області.

У 1999 році закінчив Одеську державну юридичну академію.

В 2003 році завершив навчання в Одеському державному економічному університеті.

В 2020 році завершив навчання в аспірантурі Київського національного університету ім. Тараса Шевченка та захистив дисертацію на здобуття наукового ступеню доктора філософії в галузі права.

Роботу в органах прокуратури розпочав у 1999 році на посаді помічника прокурора-стажиста прокуратури Суворовського району м. Одеси.

За час роботи в органах прокуратури працював помічником прокурора Арцизького району Одеської області, прокурором Кілійського району Одеської області, заступником прокурора м. Одеси, заступником прокурора Приморського району м. Одеси, прокурором Київського району м. Одеси, начальником відділу та управління прокуратури Одеської області, заступником прокурора Одеської області, а також заступником начальника управління Офісу Генерального прокурора.

З 05 лютого 2021 року – керівник Одеської обласної прокуратури.

 


Перший заступник керівника Одеської обласної прокуратури

Химченко Олексій Сергійович   

 Народився 04 вересня 1985 року.

 У 2007 році закінчив Одеську національну юридичну академію.

 Роботу в органах прокуратури розпочав у 2007 році на посаді слідчого прокуратури Приморського району м. Одеси.

 За час роботи в органах прокуратури працював помічником та заступником прокурора Приморського району м. Одеси, керівником Одеської місцевої прокуратури № 3, прокурором Одеської місцевої прокуратури № 2, керівником Київської місцевої прокуратури № 7 та Шевченківської  окружної прокуратури м. Києва, заступником керівника Одеської обласної прокуратури.

 З 28 вересня 2021 року – перший заступник керівника Одеської обласної прокуратури.

 


Заступник керівника Одеської обласної прокуратури

Вербицький Дмитро Анатолійович  

 Народився 09 вересня 1980 року.

 У 2002 році закінчив Одеську державну морську академію за спеціальністю «правознавство», у 2010 році - Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «менеджмент організації», у 2014 році – Національну академію прокуратури України за спеціальністю «правознавство».

 Роботу в органах прокуратури розпочав у 2003 році на посаді помічника Одеського транспортного прокурора Одеської області.

 За час роботи в органах прокуратури працював помічником та заступником Одеського транспортного прокурора, слідчим та помічником прокурора у прокуратурі Київського району Одеси, помічником Чорноморського транспортного прокурора Одеської області, помічником  прокурора міста Івано-Франківська Івано-Франківської області, заступником начальника управління прокуратури Івано-Франківської області, заступником прокурора Івано-Франківська, заступником начальника відділу Генеральної прокуратури України, заступником начальника відділу прокуратури Одеської області, начальником відділу прокуратури Миколаївської області та прокуратури Одеської області, заступником прокурора Малиновського району Одеси, заступником керівника Одеської місцевої прокуратури № 2.

З 08 травня 2020 року – заступник прокурора Одеської області.

З 01 жовтня 2020 року – заступник керівника Одеської обласної прокуратури.

 


Заступник керівника Одеської обласної прокуратури

Шарнін Юрій Анатолійович

 Народився 15 серпня  1970 року.

У 1993 році закінчив Одеський державний університет імені І.І.Мечникова за спеціальністю «правознавство».

 Роботу в органах прокуратури розпочав у 1993 році на посаді помічника прокурора-стажиста прокуратури Іллічівського району міста Одеси Одеської області.

 За час роботи в органах прокуратури працював помічником та старшим помічником прокурора Іллічівського району Одеси, заступником прокурора Жовтневого району міста та Приморського району Одеси, Чорноморським транспортним прокурором області, начальником відділів та управлінь прокуратури Одеської області.

 З 08 травня 2020 року – заступник прокурора Одеської області. 

 З 21 жовтня 2020 року – заступник керівника Одеської обласної прокуратури.

 


Заступник керівника Одеської обласної прокуратури

Ракович Максим Миколайович   

Народився 24 червня 1984 року.

У 2007 році закінчив Одеську національну юридичну академію за спеціальністю «правознавство».

Роботу в органах прокуратури розпочав у 2007 році на посаді старшого помічника Білгород-Дністровського міжрайонного прокурора Одеської області.

За час роботи в органах прокуратури працював помічником та старшим помічником Одеського міжрайонного природоохоронного прокурора Одеської області, прокурором та старшим прокурором відділів прокуратури Одеської області, начальником відділів та управлінь прокуратури Одеської області.

З 05 листопада 2021 року – заступник керівника Одеської обласної прокуратури.