Відділ нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та інших заходів примусового характеру здійснює безпосередній нагляд за додержанням законів в Одеській установі виконання покарань № 21, Ізмаїльській установі виконання покарань № 22, Одеській виправній колонії № 14,  Чорноморській виправній колонії № 74 УДПтС України в Одеській області.

       Копитов Роман Святославович

  Начальник відділу

 Лавренюк Ігор Васильович

 Заступник начальника відділу

 Воробйова Наталія Вікторівна

 Прокурор відділу

 Маломуж Сергій Ігоревич

 Прокурор відділу

 Кушнір Ігор Павлович

 Прокурор відділу

 Чебан Наталія Олександрівна

 Прокурор відділу

 Дмитренко Дмитро Олексійович

 Прокурор відділу

 Шевченко Олександр Володимирович

 Прокурор відділу

 

Телефони та адреса електронної почти відділу: 770-55-24 od.16@od.gp.gov.ua

 

Крім того, на території Одеської області розташовано Ширяївський виправний центр № 111 УДПтС України в Одеській області, нагляд за додержанням законів у якому здійснюється Роздільнянською місцевою прокуратурою.

Телефони та адреса електронної почти Роздільнянської місцевої прокуратури: (04858)-2-12-58  Rozdilna@od.gp.gov.ua, Shiryaevo@od.gp.gov.ua.

 

Крім того, на виконання наказу прокурора області від 14.08.2015      № 373 та з метою підвищення ефективності захисту конституційних прав в’язнів у спеціальних установах ГУ НП в області, установах попереднього ув’язнення та виконання покарань УДПтС України в області, недопущення фактів катувань та іншого жорстокого поводження, утворено телефон «гарячої лінії» в прокураті області - 048-770-55-24.