21.10.2021

До уваги пенсіонерів та ветеранів органів прокуратури Одеської області

.

ОГОЛОШЕННЯ
   01 листопада 2021 року о 14 годині у червоній залі Одеської обласної прокуратури (м. Одеса, вул. Пушкінська, 3) відбудуться збори пенсіонерів та ветеранів органів прокуратури Одеської області для обрання двох делегатів на всеукраїнську Конференцію членів Спілки ветеранів війни та праці, яка проводитиметься 14 грудня цього року.
   Для участі у зборах запрошуються всі ветерани органів Одеської обласної прокуратури (колишньої прокуратури Одеської області).
   Ветерани, які мешкають поза межами міста Одеси можуть взяти участь у зборах у форматі відео-конференції, на базі окружних прокуратур Одеської області.
   Про бажання прийняти участь у зборах прошу інформувати Голову Ради ветеранів війни та праці органів прокуратури Одеської області Волчек Олену Арнольдівну за телефоном: (048) 700-55-34 або головного спеціаліста відділу кадрової роботи та державної служби Одеської обласної прокуратури Гелевер Олену Миколаївну за телефоном: (048) 705-07-82.
  Звертаємо увагу, що у зв’язку зі складною епідеміологіною ситуацією, для участі у зборах необхідно пред’явити документ про наявність хоча б однієї дози вакцини або негативний результат ПЦР-тесту та тесту на антиген. 
 
Відділ кадрової роботи
та державної служби
Одеської обласної прокуратури

кількість переглядів: 1506