Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
07.07.2022

ОГОЛОШЕННЯ для прокурорів Одеської обласної прокуратури, які виявили бажання бути обраними делегатами на всеукраїнську конференцію прокурорів

До 15 липня 2022 року проводиться прийом документів від прокурорів Одеської обласної прокуратури, які бажають бути обраними                 20 липня 2022 року на зборах прокурорів Одеської обласної прокуратури делегатами на всеукраїнську конференцію прокурорів.

Кандидатом у делегати на конференцію може бути будь-який прокурор Одеської обласної прокуратури, котрий сам виявив бажання або погодився з пропозицією колег, колективу чи керівництва структурного підрозділу стати кандидатом у делегати на всеукраїнську конференцію.

Ці особи мають заповнити та подати до 17 години 15 липня 2022 року до відділу організаційного та правового забезпечення (каб. 212) нижче зазначені документи, зокрема:

-  заяву (зразок документа);

-  копію службового посвідчення прокурора;

-  інформаційну довідку (зразок документа).

Прийом документів проводитиметься у робочі дні та години за адресою: м. Одеса, вул. Пушкінська, 3 (каб. 212).

У випадку виникнення додаткових питань необхідно звертатися до начальника відділу організаційного та правового забезпечення обласної прокуратури Безименко Н.М. за тел. 707-07-08 (внутрішній телефон 11-08) та до прокурора цього відділу Несветайла В.І. за тел. 731-98-26 (внутрішній телефон – 11-50).

Інформація щодо переліку осіб, які виявили бажання бути обраними делегатами на конференцію, буде розміщуватися на веб-сайті Одеської обласної прокуратури у рубриці «Актуально» у міру надходження документів та кінцево - не пізніше 15 липня 2022 року.

У зв’язку з необхідністю забезпечення завчасного виготовлення бюлетенів для голосування прийом документів від кандидатів після
17 години 15 липня 2022 року не здійснюватиметься.

 

 

Відділ організаційного

та правового забезпечення

Одеської обласної прокуратури

 

 

 

 

 

 

 

 

Список кандидатів для обрання делегатами

 

 


кількість переглядів: 1055