Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
15.05.2017

На Одещині за клопотанням прокуратури арештовано голову Кілійської райдержадміністрації та головного спеціаліста, підозрюваних у хабарництві (ФОТО)

-

         За клопотанням прокуратури Одещини судом 15 травня взято під варту голову Кілійської районної державної адміністрації та його спільницю – головного спеціаліста державного органу.

         Судом підозрюваним визначено розмір застави у 1 млн грн кожному.

      Нагадаємо, що 12 травня, співробітники прокуратури спільно з працівниками Управління захисту економіки органів поліції в області та слідчими органів поліції викрили на хабарництві керівника Кілійської райдержадміністрації та головного спеціаліста. 

       Установлено, що спеціаліст вимагала понад 2 тисячі доларів США неправомірної вигоди від особи за поновлення договору оренди на земельну ділянку площею 2 га. Працівник державного органу повідомила, що всі дії та суму вона узгодила з керівником райдержадміністрації.

       Під час передачі другого траншу у 1300 доларів США співробітники прокуратури та поліції затримали спеціаліста – «посередника». У голови райдержадміністрації в кабінеті знайдено та вилучено 500 доларів США раніше обумовленої суми.

     Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснює слідче управління Головного управління Національної поліції в Одеській області.

      Прес-служба прокуратури Одеської області

кількість переглядів: 2255