Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
15.12.2017

Правоохоронці повідомили про підозру колишній службовій особі підприємства, що слугувало базою для фіктичної перевалки нафтопродуктів у «схемі С. Курченка»

-

У ході розслідування злочинних оборудок з  нафтопродуктами  у  «схемі С.Курченка» прокуратура Одещини спільно з органами Національної поліції повідомила про підозру колишньому головному диспетчеру підприємства у підробленні офіційних документів, пособництві у зловживанні службовим становищем та ухиленні від сплати податків, вчинених злочинною організацією.

Вказане товариство з обмеженою відповідальністю у м. Рені використовувалося злочинною організацією під керівництвом С. Курченка, як база для фіктивної перевалки нафтопродуктів.

У свою чергу підозрювана службова особа за даними слідства здійснювала оформлення документації щодо нібито надходження на перевалочний пункт палива та його перевантаження на танкери, які здійснювали судозаходи, для подальшого фіктивного переправлення за кордон.

Наразі у кримінальному провадженні статус підозрюваних та обвинувачених мають 23 особи. Серед них також один із головних диспетчерів підприємства, керівник цього товариства з обмеженою відповідальністю та інші.

Судом вже підтверджено провину 15 фігурантів злочинних оборудок.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

 Нагадаємо, що поза межами кримінального провадження у судовому порядку прокуратура скасувала рішення електронних торгів про продаж підприємства в м. Рені приватній фірмі, яке було арештоване раніше у ході досудового розслідування з метою забезпечення подальшої спецконфіскації майнового комплексу на користь держави.

 

Прес-служба прокуратури Одеської області  

кількість переглядів: 3389