16.02.2018

В Одесі триває судовий розгляд стосовно колишнього посадовця облдержадміністрації, підозрюваного у причетності до розгону акції протесту 19 лютого 2014 року (ФОТО)

-

Співробітники прокуратури Одеської області підтримують обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно колишнього заступника голови Одеської обласної державної адміністрації, підозрюваного в організації масових заворушень та незаконному перешкоджанні проведенні мітингу 19 лютого 2014 року (ч. 2  ст. 28, ч. 1 ст.294, ч. 2 ст. 28, ст. 340 КК України).

Обвинувальний акт було направлено до Приморського районного суду м. Одеси 27 квітня 2017 року для розгляду по суті.

З кінця квітня минулого року упродовж судового розгляду обвинувального акту у зазначеному кримінальному провадженні суддями  заявлено 7 самовідводів.

Слід зазначити, що  у вказаній справі потерпілими визнано 12 громадян.

На теперішній час 6 судових засідань не відбулися через неприбуття  ряду потерпілих осіб. Деякі з них наразі перебувають за межами держави.

У зв’язку з цим прокуратура Одещини звертається до потерпілих у вказаному кримінальному провадженні з проханням прибути на наступне судове засідання, яке призначено на 28 лютого 2018 року.

 

Також триває досудове розслідування подій 19 лютого 2014 року поблизу адміністративної будівлі облдержадміністрації.

  Розгін мирної акції здійснювався силами майже 200 залучених чоловіків, екіпірованих у захисну амуніцію та озброєних битами, кийками і металевими прутами. Обличчя нападники приховували під шапками-масками і мотошоломами.

У ході розслідування слідчі прокуратури спільно з працівниками УСБУ та органів Національної поліції встановили причетність до розгону чотирьох так званих «тітушок». Особам повідомлено про підозру та оголошено у розшук.  

Так, за підозрою в організації масових заворушень розшукуються:

 

Правоохоронні органи звертаються до громадян з проханням надати  інформацію про місце знаходження вказаних осіб за телефоном: (048) 705-09-65.

 

Крім того органи слідства звертаються з проханням надати відомості у разі наявності будь-якої корисної інформації про осіб, розміщених на фото, персональні дані яких наразі встановити не вдається можливим.

 

Прес-служба прокуратури Одеської області

 

 

кількість переглядів: 1917