Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
22.01.2020

Заборгував працівникам майже 3,5 мільйона гривень зарплати: голові правління акціонерного товариства повідомлено про підозру

Прокурори Білгород-Дністровської місцевої прокуратури повідомили про підозру голові правління акціонерного товариства по виробництву медичних виробів з полімерних металів у невиплаті заробітної плати.

Прокурори Білгород-Дністровської місцевої прокуратури повідомили про підозру голові правління акціонерного товариства по виробництву медичних виробів з полімерних матеріалів у невиплаті заробітної плати.

З’ясовано, що керівник підприємства здійснював господарську діяльність і, маючи на рахунках підприємства кошти, не виплатив заробітну плату працівникам з вересня по грудень 2019 року, а також передбачені законом виплати звільненим особам за жовтень-вересень минулого року.

Таким чином, внаслідок нецільового використання коштів голова правління заборгував працівникам майже 3,5 мільйони гривень.

На думку слідства, посадовець мав реальну можливість здійснити виплати, оскільки протягом зазначеного періоду сплачував податки та інші платежі на суму, що значно перевищувала розмір заборгованості по зарплаті.

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу та відсторонення його від посади.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі Білгород-Дністровського відділу поліції за ч. 2 ст. 175 КК України.

 

Прес-служба прокуратури Одеської області

кількість переглядів: 2294