Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
09.07.2024

В Одеській обласній прокуратурі обрали делегатів на V всеукраїнську конференцію прокурорів

                                                                                 

Вчора, 08 липня, відбулися збори прокурорів Одеської обласної прокуратури, які обрали делегатів на V всеукраїнську конференцію прокурорів.

Відповідно до рішення Ради прокурорів України від 06.06.2024 №1-24-ВКП на розгляд конференції винесено, зокрема, такі питання:

•   призначення п’яти прокурорів до складу Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів;

• звіт Ради прокурорів України про виконання завдань органів прокурорського самоврядування, стан фінансування та організаційного забезпечення діяльності прокуратури;

• призначення двох членів Ради прокурорів України з метою імплементації змін Закону України «Про прокуратуру», внесених Законом України № 3509-IX від 08.12.2023;

•  затвердження змін до Кодексу професійної етики та поведінки прокурорів та Положення про Раду прокурорів України.

За результатами зборів Одеською обласною прокуратурою на конференцію делеговано трьох прокурорів, обраних шляхом таємного голосування:

1. Домущея Ігоря Валерійовича – керівника Одеської обласної прокуратури;

2. Тімонова Єгора Дмитровича - начальника відділу нагляду за додержанням законів регіональним органом безпеки Одеської обласної прокуратури;   

3. Бойчука Михайла Миколайовича –  прокурора відділу представництва інтересів держави у бюджетній сфері управління представництва інтересів держави в суді Одеської обласної прокуратури.

До участі у роботі V всеукраїнської конференції прокурорів також долучаться  по два представника від кожної з чотирнадцяти окружних прокуратур Одещини.

 

Пресслужба Одеської обласної прокуратури

 

 

кількість переглядів: 204