Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
20.11.2015

Одеська прокуратура розслідує корупційні схеми в Одеському припортовому заводі на суму понад 4 мільярди гривень

-

   Органи прокуратури області здійснюють процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, у ході якого розслідуються факти злочинного заволодіння коштами держави на суму понад 4 мільярди гривень. 
    Об'єктом злочинних посягань стало державне підприємство ВАТ «Одеський припортовий завод».
    Вбачається, що у корупційній схемі можуть бути задіяні чиновники вищих органів державної влади, а також пролобійовані ними керівники даного підприємства за участю низки сумнівних іноземних компаній. 
    Слідство перевіряє версію використання потужностей підприємства для привласнення учасниками схеми щорічно сотень мільйонів доларів, у той час як цей прибуток мав надходити до Державного бюджету України.
   Правоохоронці встановили, що посадові особи підприємства протягом 2015 року реалізовували продукцію підприємства (аміак, карбамід, азот рідкий діоксид (диоксид) вуглецю, кисень рідкий, натрій сірчанокислий) іноземному контрагенту за цінами значно нижчими за ринкові.
    На даний момент нами проводяться санкціоновані судом обшуки у приміщеннях Одеського припортового заводу на території м. Южний з метою виявлення, фіксації відомостей про обставини вчинення злочину і вилучення документів, необхідних для вивчення у ході слідства.
    Нашою метою є ліквідація цієї очевидно корупційної схеми, виявлення всіх членів згаданої злочинної комбінації і притягнення їх до кримінальної відповідальності за усією суворістю Закону.
    Ми будемо інформувати громадськість про хід проведення слідства.

    Прес-служба прокуратури Одеської області

кількість переглядів: 3227