Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
14.12.2015

Прокуратура повідомила про підозру фігуранту справи за фактом незаконного відчуження Будинку прийомів на Французькому бульварі

-

   Прокуратурою Одеської області у ході розслідування кримінального провадження за фактом незаконного переходу у власність Будинку прийомів повідомлено про підозру 20-річному одеситу.
   Вказаний громадянин Б. підозрюється у створенні фіктивного підприємства з метою укриття незаконної діяльності (ч. 1 ст. 205 КК України).
   Слід зазначити, що тривалий час неможливо було встановити місце знаходження підозрюваного, оскільки він не перебував за місцем постійного мешкання. На даний момент він відмовляється давати свідчення та  співпрацювати зі слідством.
   Правоохоронні органи володіють інформацією, що чоловік працює в IT-компанії, пов'язаній з одним із народних депутатів України.
   Судом фігуранту справи обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою з визначенням мізерної суми застави – близько 10 тисяч гривень, яку на даний час внесено.
   Нагадаємо, прокуратура області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом незаконного відчуження комунального майна.
    Мова йде про приміщення Будинку прийомів на Французькому бульварі, 85, загальна площа яких становить 1,2 тис м кв, земельної ділянки - майже 2 га, а вартість всієї нерухомості – 22,5 млн грн.
    Досудове розслідування триває, про його хід прокуратура буде оперативно інформувати громадськість.

     Прес-служба прокуратури Одеської області

кількість переглядів: 3399