06.05.2016

Прокуратура повідомила про підозру головному бухгалтеру ГУ ДФС в області, яка причетна до привласнення 3 млн грн бюджетних коштів (ФОТО)

-

    Прокуратура Одеської області сьогодні повідомила про підозру начальнику управління - головному бухгалтеру ГУ ДФС в Одеській області.
     Слідчі дії проведено спільно з працівниками УСБУ та УВБ ГУ ДФС в області.
     Установлено, що посадова особа створила злочинну схему привласнення коштів із поточних банківських рахунків фіскальної служби, шляхом підроблення платіжних доручень та відповідних фінансових документів.
      Під час обшуків правоохоронці вилучили близько 60 банківських карток, оформлених на інших осіб.
    Наразі з’ясовано, що громадянка формувала електронні відомості нарахування зарплат, авансових платежів, лікарняних тощо на працюючих, звільнених співробітників та сторонніх осіб, які у подальшому надсилала до державного банку. У вказаних електронних відомостях умисно зазначались неправдиві відомості щодо розмірів платежів. При цьому, фактичним отримувачем незаконно нарахованих коштів була начальник управління. Унаслідок таких злочинних дій державі спричинено близько 3 млн грн шкоди.
      Крім того, прокуратура 06.05.2016 звернулася до суду з клопотанням про обрання головному бухгалтеру ГУ ДФС в Одеській області запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
      Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України здійснюють слідчі прокуратури Одеської області.


       Прес-служба прокуратури Одеської області


     

кількість переглядів: 3397