01.04.2021

Понад 80 кг кокаїну у металевих трубах – іноземні наркоконтрабандисти відповідатимуть перед Законом (ФОТО)

Прокурори Одеської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно чотирьох громадян Держави Ізраїль, обвинувачених у контрабанді наркотичних засобів (ч. 3 ст. 305 КК України).

 

Прокурори Одеської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно чотирьох громадян Держави Ізраїль, обвинувачених у контрабанді наркотичних засобів (ч. 3 ст. 305 КК України).

Нагадаємо, що наприкінці серпня минулого року іноземці перемістили, з приховуванням від митного контролю, наркотичний засіб в одному із контейнерів через Одеський морський торгівельний порт.

Наркотик прибув з Республіки Перу у контейнері всередині конструкцій верстату, розфасований у 114 брикетах, більшість з яких мають своє фірмове маркування у вигляді літер та цифр, що вказує на його приналежність до певного наркосиндикату.

Вартість вилученої партії кокаїну на «чорному ринку» складає орієнтовно 30 млн доларів США.

Слід зазначити, що виявлена у жовтні минуло року, під час огляду місця події , порошкоподібна речовина, яка містилась у 114 брикетах містить наркотичний засіб, обіг якого обмежено – кокаїн, загальною вагою 114, 5 кг.

За результатами проведеної під час досудового розслідування експертизи встановлено, що загальний кількісний вміст кокаїну в спресованій речовині білого кольору в 114 брикетах, становить понад 80,6 кг.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі УСБУ в Одеській області за оперативного супроводу співробітників Південного регіонального управління ДПС України.

 

!За цей злочин Законом передбачено до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна.

 

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

Пресслужба  Одеської обласної прокуратури

 

 

кількість переглядів: 441