Звіт розгляд запитів на публічну інформацію за 9 міс 2013

ЗВІТ
про розгляд запитів на інформацію органами прокуратури
Одеської області за 9 місяців 2013 року
 
Упродовж  9 місяців 2013 року органами прокуратури Одеської області розглянуто 229 інформаційних запитів: з них з наданням інформації 190 запитів; відмовлено у задоволенні 1 запиту; по 38 запитах надано роз’яснення. Надіслано іншим розпорядникам 18 запитів.
 
Безпосередньо старшим прокурором прокуратури області з питань забезпечення доступу до публічної інформації розглянуто 77 запитів: з них надано інформацію по 61 запиту; відмов у задоволенні запитів не було; надано роз’яснення по 16 запитах. Надіслано іншим розпорядникам 8 запитів, усі підпорядкованим прокурорам.
 
З розглянутих та задоволених по області запитів: 68 – з питань правозахисної діяльності, 26 - з питань досудового слідства, 2 – з питань підтримання державного обвинувачення в суді, 16 - з питань представництва інтересів громадян та держави в суді, 21 - з питань організаційно-розпорядчої діяльності, у тому числі, 12 -  питань статистичної інформації, 11 - з кадрових питань, 46 -  з інших питань.
 
Надавалося роз’яснення по: 13 запитах з питань правозахисної діяльності, по 5 – з питань досудового слідства, по 1 – з питань підтримання державного обвинувачення, 1 – з питань представництва інтересів громадян та держави в суді, 1- з питань організаційно-розпорядчої діяльності та по 17 -  запитах з інших питань.
 
Упродовж 48 годин розглянуто 1 запит, усі інші - у строк до 5 діб.
 
Рішення про відстрочку  в задоволенні запитів не приймались.

кількість переглядів: 574