Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 

Приймання запитів та надання інформації

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!
Відповідно до Закону України від 17.03.2020 № 530-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13.03.2020 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», уведеного в дію Указом Президента України від 13.03.2020 № 87, постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», ст. 11 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», ст. 7 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», наказів виконувача обов’язків Генерального прокурора від 12.03.2020 № 141 та від 13.03.2020 № 147, ТИМЧАСОВО ОБМЕЖЕНО ДОПУСК ДО АДМІНІСТРАТИВНИХ БУДІВЕЛЬ ОРГАНІВ ПРОКУРАТУРИ ТА ВСТАНОВЛЕНО ОСОБЛИВИЙ ПОРЯДОК ЇХ РОБОТИ.
 
 
 
У зв’язку з цим на час дії карантину на всій території України ПРОВЕДЕННЯ ОСОБИСТОГО ПРИЙОМУ ЗАЯВНИКІВ, ЗАПИТУВАЧІВ ІНФОРМАЦІЇ, ДЕПУТАТІВ УСІХ РІВНІВ В ОРГАНАХ ПРОКУРАТУРИ ПРИЗУПИНЯЄТЬСЯ.
 
     З метою забезпечення прав громадян на звернення до органів прокуратури роз’яснюю наступне.
Громадянам, які мають бажання звернутись до  Одеської обласної прокуратури, прохання звертатись в письмовій формі поштовим зв’язком за поштовою адресою: вул. Пушкінська, 3, м. Одеса, 65026, або на офіційні електронні адреси Одеської обласної прокуратури: [email protected] та [email protected]
Крім того, на час скасування особистих прийомів громадян в Одеської обласної прокуратури протягом робочого часу буде функціонувати телефон «гарячої лінії» - 048-707-07-10, а також на зручному для громадян місці розміщено скриньку «Для звернень громадян». Скринька розташована на центральному вході у приміщенні прокуратури області біля посту охорони.
Просимо вибачення за тимчасові незручності
Приймання запитів та надання інформації у Одеської обласної прокуратурі
 
 
 Приймання та реєстрація запитів на інформацію здійснюється прокурором відділу організації прийому громадян, розгляду звернень обласної прокуратури  шляхом  отримання поштою, на визначені номери телефонів, факсів, адресу електронної пошти обласної прокуратури, а також прийому запитувачів інформації у спеціально визначеному приміщенні, розташованому за адресою: м. Одеса, вул.Пушкінська, 3, тел. (048) 731-98-10 ("Гаряча лінія"), 731-98-23 (Факс),  адреса електронної пошти: [email protected]
 
 
 
 
Прийом запитувачів інформації здійснюється у робочі дні:
 
         - початок прийому о 10 годині;
 
         - перерва на обід – з 13 години до 14 години;
 
         - закінчення прийому о 17 годині (у п’ятницю о 16 годині).
 
         У передсвяткові дні прийом запитувачів інформації закінчується на одну годину раніше.
 
 
 
Прийом запитувачів інформації – фізичних осіб провадиться за наявності паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, запитів від фізичних осіб поштою, телефоном та факсом – за умови надання даних про особу запитувача, на електронну адресу – після реєстрації запитувача на веб-сайті обласної прокуратури.
 
У такому ж порядку провадиться прийом запитів на інформацію від  юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи, а від їх  представників – також за умови надання належно засвідчених документів, які надають право представництва у відносинах із суб’єктами владних повноважень.   
 
Письмові запити подаються в довільній формі.
 
Запит на інформацію має містити:
 
1) ім'я (найменування) запитувача,  поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв'язку, якщо такий є;
 
2) загальний опис інформації або  вид,  назву,  реквізити  чи зміст  документа,  щодо  якого зроблено запит,  якщо запитувачу це відомо;
 
3) підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.
 
 
 
З метою спрощення процедури оформлення письмових запитів на інформацію прокуратурою області розроблено відповідні форми запитів, які можна отримати у прокурора відділу організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів прокуратури області та на даному веб-сайті.
 
 
 
         У разі, якщо з поважних причин особа не може подати письмовий запит, їй буде надана допомога в оформленні запиту прокурором відділу організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів прокуратури області, який обов’язково зазначає в запиті своє ім’я, контактний телефон, та надає копію запиту особі, яка його подала.
 
 
 
Інформація на запит надається безкоштовно. У разі якщо задоволення запиту  на  інформацію  передбачає виготовлення  копій  документів  обсягом  більш  як  10  сторінок, запитувач зобов'язаний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк. Розмір    фактичних    витрат   визначається   відповідним розпорядником на  копіювання  та  друк  в  межах  граничних  норм, встановлених Кабінетом Міністрів України.
 
 
 
Відповіді запитувачам з долученням копій документів надаються за підписом начальника відділу організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів прокуратури області у строк не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запитів.
 
У випадках, передбачених частиною другою статті 20 Закону, заступником прокурора області, відповідальним за організацію роботи з питань доступу до публічної інформації, цей термін може бути скорочений до 48 годин з дня отримання запиту, про що зазначається у резолюції.
 
 
 
У разі якщо запит  стосується  надання  великого  обсягу інформації  або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк надання інформації на запит може бути продовжено до 20 робочих днів. Про продовження розгляду запитувачі повідомляються не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту.
 
 
 
У разі надходження до прокуратури області запитів на інформацію, якою вона не володіє, але відомий її розпорядник, запити надсилаються  належним розпорядникам, з одночасним повідомленням про це запитувачів у строки встановлені Законом.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

кількість переглядів: 7106