ЗВІТ про розгляд запитів на інформацію за 2018 рік

Протягом І кварталу 2018 року до органів прокуратури Одеської області в порядку Закону України «Про доступ до публічної інформації» надійшло на розгляд 48 запитів на інформацію.
Органами прокуратури Одеської області за вказаний період із загальної кількості запитів розглянуто 39 інформаційних запитів, з них: розглянуто по суті з наданням інформації 33 запити, по 4 запитах надано роз’яснення, продовжено строк розгляду по 1 запиту. Відмовлено у задоволенні 2 запитів. Надіслано іншим розпорядникам 9 запитів, у тому числі 6 – підпорядкованим прокурорам.
З числа розглянутих запитів:
- 4 - з питань досудового слідства;
- 2 – з питань підтримання державного обвинувачення в суді;
- 1 – з питань представництва інтересів громадян та держави в судах;
- 6 – з питань організаційно-розпорядчої діяльності (у т.ч. 2 – про надання статистичної інформації);
- 5 – з кадрових питань;
- 15 – інших питань.
 
 
 
Протягом ІІ кварталу 2018 року до органів прокуратури Одеської області в порядку Закону України «Про доступ до публічної інформації» надійшло на розгляд 109 запитів на інформацію.
Органами прокуратури Одеської області за вказаний період із загальної кількості запитів розглянуто 85 інформаційних запитів, з них: розглянуто по суті з наданням інформації 70 запитів, по 13 запитах надано роз’яснення, продовжено строк розгляду по 1 запиту. Відмовлено у задоволенні 2 запитів. Надіслано іншим розпорядникам 24 запити, у тому числі 9 – підпорядкованим прокурорам.
З числа розглянутих запитів:
- 9 - з питань досудового слідства;
- 2 – з питань підтримання державного обвинувачення в суді;
- 4 – з питань представництва інтересів громадян та держави в судах;
- 10 – з питань організаційно-розпорядчої діяльності (у т.ч. 6 – про надання статистичної інформації);
- 22 – з кадрових питань;
- 23 – інших питань.
 
Протягом ІІІ кварталу 2018 року до органів прокуратури Одеської області в порядку Закону України «Про доступ до публічної інформації» надійшло на розгляд 157 запитів на інформацію.
Органами прокуратури Одеської області за вказаний період із загальної кількості запитів розглянуто 131 інформаційний запит, з них: розглянуто по суті з наданням інформації 112 запитів, по 17 запитах надано роз’яснення, продовжено строк розгляду по 2 запиту. Відмовлено у задоволенні 2 запитів. Надіслано іншим розпорядникам 26 запити, у тому числі 9 – підпорядкованим прокурорам.
З числа розглянутих запитів:
- 14 - з питань досудового слідства;
- 2 – з питань підтримання державного обвинувачення в суді;
- 5 – з питань представництва інтересів громадян та держави в судах;
- 13 – з питань організаційно-розпорядчої діяльності (у т.ч. 9 – про надання статистичної інформації);
- 38 – з кадрових питань;
- 40 – інших питань.
 
Упродовж 2018 року до органів прокуратури Одеської області в порядку Закону України «Про доступ до публічної інформації» надійшло на розгляд 1422 запити на інформацію.
Органами прокуратури Одеської області за вказаний період із загальної кількості запитів розглянуто 884 інформаційних запити, з них: розглянуто по суті з наданням інформації 793 запити, по 88 запитах надано роз’яснення, продовжено строк розгляду по 434 запитах. Відмовлено у задоволенні 3 запитів. Надіслано іншим розпорядникам 538 запитів, у тому числі 14 – підпорядкованим прокурорам.
З числа розглянутих запитів:
- 21 – з питань досудового слідства;
- 2 – з питань підтримання державного обвинувачення в суді;
- 5 – з питань представництва інтересів громадян та держави в судах;
- 15 – з питань організаційно-розпорядчої діяльності (у т.ч. 11 – про надання статистичної інформації);
- 423 – з кадрових питань;
- 327 – з інших питань.


кількість переглядів: 235